Menu
پیکوفان عکس

آ.اس: گرت بیل محتمل ترین گزینه جدایی از رئال مادرید در تابستان؛ لوس بلانکوس با حقوق سالیانه ستاره ولزی می توانند یک کهکشانی دیگر را جذب کنند – سئو سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری- رئال مادرید با حقوق گرت بیل که سالیانه ۱۴ میلیون یورو دریافت می کند، می تواند یک ستاره کهکشانی را متقاعد به امضا قرارداد کند. 

به نقل از آ.اس، جدایی گرت بیل در تابستان آینده می تواند یک گزینه مالی خوب برای رئال مادرید و فلورنتینو پرز باشد. در حال حاضر بیل ۱۴ میلیون یورو به طور سالیانه حقوق می گیرد. این در حالی است که سرخیو راموس با ۱۱ میلیون یورو، لوکا مودریچ و کریم بنزما با ۱۰ میلیون یورو نفرات بعدی هستند.  در واقع در صورت جدایی گرت بیل، فلورنتینو پرز به راحتی می تواند این حقوق را برای جذب یک سوپراستار دیگر نظیر ام باپه، هازارد، پوگبا و… خرج کند.

شواهد نشان می دهد، رئال مادرید برای جذب یک ستاره کهکشانی دیگر باید یکی از ستارگانش را بفروشد که محتمل ترین گزینه گرت بیل است. عملکرد ضعیف او در طول فصل و بازگشت زیدان احتمال عملی شدن این انتقال را بالاتر می برد. گفته می شود تاتنهام، منچستریونایتد و بایرن مونیخ از مشتریان به خدمت گیری گرت بیل هستند. این مهاجم ولزی در این فصل ۳۵ بازی برای رئال مادرید انجام داده است و فقط ۱۴ گل به ثمر رسانده است که با توجه به حقوق بالایی که می گیرد آمار قانع کننده ای برای هواداران رئال مادرید نیست. 

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *