Menu
پیکوفان عکس

ایندیانا پیسرز ۱۰۰-۱۳۲ گلدن استیت وریرز؛ این روزها پیروزی برای شاگردان استیو کر، به راحتی آب خوردن است! – طراحی سایت رسانه برتر

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری- از سری رقابت های بسکتبال nba، تیم های ایندیانا پیسرز و گلدن استیت وریرز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۰۰-۱۳۲ به سود گلدن به پایان رسید.

کوارتر نخست این دیدار با درخشش استفن کری و کازینز برای گلدن استیت همراه بود و این تیم موفق شد به راحتی با نتیجه ۲۲-۴۰ ایندیانا را شکست دهد. 

کوارتر دوم راهم مانند کوارتر نخست گلدن بهتر آغاز کرد و درخشش کری و دورانت سبب شد تا این تیم در حفظ و افزایش اختلاف موفق ظاهر شود. این کوارتر با نتیجه ۲۶-۲۹ به سود گلپن به پایان رسید. 

استیو کر که به ستارگان خود به تناوب استراحت میداد بار دیگر کازینز را به همراه ایگائو دالا به میدان آورد. همکاری جالب این دو بازیکن بازهم گلدن را به تیم برنده این کوارتر تبدیل کرد. این کوارتر با نتیجه نزدیک ۳۱-۳۲ به سود گلدن به پایان رسید.

در کوارتر پایانی کر به بازیکنان جوان خود میدان داد و جواب اعتماد خود را هم گرفت! این کوارتر با نتیجه ۲۱-۳۱ به سود گلدن به پایان رسید. 

استفن کری با کسب ۲۶ امتیاز، ۶ریباند و ۳ پاس منجر به گل در ۲۶ دقیقه بهترین آمار را به جای گذاشت. کازینز هم موفق به کسب ۲۲ امتیاز شد.

 

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *