Menu
پیکوفان عکس

بروکلین نتس ۱۲۵-۱۲۷ فیلادلفیا سیکسرز؛ باتلر حالا در فیلادلفیا یک قهرمان است! – سئو سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری- در چارچوب مسابقات ان بی ای، دو تیم بروکلین نتس و فیلادلفیا سونی سیکسرز به میزبانی بروکلین به مصاف هم رفتند.

در پایان این تیم فیلادلفیا بود که با نتیجه ۱۲۷-۱۲۵ پیروز میدان شد.

ورزشگاه تاریخ ساعت
Barclays Center ۵ آذر ۳:۳۰

گزارش بازی


نتس در کوارتر اول با عملکرد خوب راسل و دینویدی توانست پیش بیوفتد و این کوارتر را نتیجه ۳۲-۲۵ به سود خود به پایان برساند. در کوارتر دوم نیز بازی خوب تیم میزبان ادامه داشت و نتس توانست در فاصله ۴۷ ثانیه مانده به پایان نیمه اول ۲۰ امتیاز برتری داشته باشد اما دو پرتاب سه امتیازی پیاپی از تیم سیکسرز اختلاف را کم کرد تا این کوارتر با نتیجه ۳۶-۲۹ به پایان برسد.

نیمه دوم با ۱۴ امتیاز اختلاف به سود بروکلین آغاز شد. سیکسرز با درخشش امبید و باتلر به میزبان نزدیک تر میشد اما دینویدی با امتیاز آوری هایش در موقع حساس اجازه جبران اختلاف را به میهمان نداد تا این کوارتر تنها با یک امتیاز برتری با نتیجه ۳۴-۳۵ به سود سیکسرز به پایان برسد.

اما کوارتر جذاب و دیدنی چهارم این دیدار در حالی با ۱۳ امتیاز اختلاف به سود بروکلین آغاز شد که ردیک، باتلر و امبید با عملکرد خوب خودشان در حمله به میزبان اجازه ندادند که اختلاف را بالاتر ببرد. راسل و دینویدی هم در آن سوی میدان اجازه نزدیک شدن به سیکسرز نمیدادند تا در پنج دقیقه مانده به پایان بازی بروکلین ده امتیاز پیش باشد. امبید با همکاری ردیک این کامبک زیبا را کلید زدند تا در یک دقیقه مانده به پایان با پرتاب سه امتیازی ردیک سیکسرز یک امتیاز پیش بیوفتد. هریس و دینویدی باز هم بروکلین را پیش انداختند و در حالی که تنها ۲ ثانیه به پایان بازی باقی مانده بود جیمی باتلر با یک سه امتیازی فوق العاده اختلاف یک امتیازی که به سود بروکلین بود را جبران کرد و این کامبک فیلادلفیا را تکمیل کرد.

جیمی باتلر

آمار بازی


تیم پرتاب منطقه ای پرتاب سه امتیازی ترن اوور ریباند
بروکلین ۶۳٫۵% ۴۰% ۱۶ ۴۳
فیلادلفیا ۵۱٫۶% ۴۱٫۴% ۹ ۴۲
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن اسیست
بروکلین راسل ۳۸ الن ۱۰ راسل ۸
فیلادلفیا باتلر ۳۴ باتلر/امبید ۱۲ سیمنز ۹

جدول مسابقات NBA

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *