Menu
پیکوفان عکس

بنزما: یک شماره ۹ با سبک بازی شبیه به یک شماره ۱۰ هستم – طراحی فروشگاه اینترنتی

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری – کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید به بازی درخشانش در جریان پیروزی پرگل مقابل اسپانیول واکنش نشان داد.

کهکشانی‌ها شب گذشته در هفته بیست و یکم لالیگا میهمان اسپانیول بودند و با درخشش بنزما موفق به کسب پیروزی ۴-۲ مقابل این تیم شدند تا به روزهای خوب خود ادامه داده باشند. بنزما هم که از مدتی پیش روند رو به رشدی را طی می‌کرد، در این بازی به اوج خود رسید و بهترین بازیکن زمین بود.

به گزارش مارکا، کریم پس از بازی گفت:

بهترین بازی فصلم بود؟ نمی‌دانم. در هر بازی دوست دارم کارهای بیشتر و زیباتری برای تیم انجام بدهم. هم گل بزنم هم پاس گل بدهم. کمی از همه چیز داشته باشم! مردم از یک مهاجم انتظار گلزنی دارند ولی معتقدم یک شماره ۹ با سبک بازی شبیه به یک شماره ۱۰ هستم. روند خوب تیم؟ مدت‌ها دنبال این روند بودیم و حالا باید آن را حفظ کنیم. با همین تشنگی باید بازی کنیم. باید در هر بازی نشان دهیم که بهترین هستیم.

حالا چیزی که می‌خواستیم را در زمین داریم و آن فشار و جنگندگی بالا است. باید ثابت کنیم بهترین هستیم و همین کار را انجام دادیم. همه ما باکیفیت هستیم چون ما مادرید هستیم. سرنوشت فصل؟ هر سال کار دشوارتر می‌شود. رقبا مدام بهتر و بهتر می‌شوند و کار از همیشه سخت‌تر است و همیشه باید این بلا را بر سر دستمان بیاوریم! (دست بانداژ شده‌اش را به دوربین نشان می‌دهد)

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *