Menu
پیکوفان عکس

بونوچی: باید همچون دیدار مقابل اتلتیکو مادرید شب های جادویی دیگری به هوادارانمان هدیه کنیم؛ آژاکس تیمی فوق العاده و مملو از بازیکنان مستعد است – رسانه برتر

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری – قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و آژاکس و یوونتوس در این مرحله به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت رسمی یوونتوس، لئوناردو بونوچی مدافع یوونتوس در خصوص این دیدار گفت:

زمانی که تمریناتمان تمام شد، اخبار مربوط به قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا را شنیدیم و از این قضیه مطلع شدیم. ما می دانیم در مقابل تیمی پویا با فرمی فوق العاده و پر از بازیکنان مستعد بازی خواهیم کرد، همانطور که شاهد این قضیه در بازی مقابل رئال مادرید بودیم و برای انجام دو بازی بسیار سخت آماده هستیم. ما آماده هستیم و در کمال تواضع می دانیم که می توانیم به هوادارانمان دو شب جادویی همچون دیدار مقابل اتلتیکو مادرید در مرحله یک هشتم نهایی هدیه دهیم.

وی افزود:

آژاکس تیمی با سازماندهی عالی است که تا پایان و با تمام وجود به تلاشش ادامه می دهد. آن ها دو بازی بسیار سخت برایمان رقم خواهند زد، اما ما آنچه را که می خواهیم به نمایش خواهیم گذاشت و نیاز داریم که عملکردی مشابه دیدار مقابل اتلتیکو داشته باشیم.

بونوچی در خصوص دیدار مقابل اتلتیکو گفت:

یک شب فوق العاده بود. از طرفداران و کل تیم متشکرم، چه آن هایی که در زمین مسابقه بودند و چه آن هایی که از روی نیمکت از ما حمایت می کردند. شور و شوق فراوانی وجود دارد و ما قصد داریم شب هایی شبیه این را تکرار کنیم. پس از این برد باید با هوشیاری بیشتری بازی کنیم. ما یوونتوس جدیدی کشف کردیم که می داند چگونه حمله کند و چگونه بازی سرگرم کننده ای به نمایش گذارد.

و در پایان وی در خصوص دیدار یکشنبه مقابل جنوا در سری آ گفت:

بازی در خانه جنوا همواره دشوار بوده، زیرا آن ها با سرسختی و سرعت خوبی بازی می کنند. ما انتظار چنین عملکردی از آن ها داریم، اما باید به این مسئله فکر کنیم که این دیدار می تواند اولین گام از چهار مسابقه برای نزدیکتر شدن به کسب اسکودتو است.

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *