Menu
پیکوفان عکس

تامی آبراهام و میسون مانت، دو گزینه لایپزیش برای جانشینی ورنر – سئو سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری– لایپزیش هدف‌های خود برای پر کردن جالی خالی تیمو ورنر در صورت جدایی این بازیکن را مشخص کرده است.

به نقل از بیلد، قرارداد این مهاجم ملی پوش با لایپزیش در سال ۲۰۲۰ به پایان می‌رسد و اگر او تا پایان فصل از تمدید قرارداد اجتناب کند، به فروش خواهد رسید. بایرن مونیخ به صورت جدی خواهان این بازیکن ۲۳ ساله است. لایپزیش می‌خواهد به سیاست خود مبتنی بر اعتماد به جوانان وفادار بماند و در همین راستا دو جوان انگلیسی را برای جانشینی ورنر در نظر دارد: تامی آبراهام ۲۱ ساله که هم اکنون با انتقالی قرضی از چلسی در استون ویلا بازی می‌کند و میسون مانت ۲۰ ساله که او هم به صورت قرضی از چلسی جدا شده و هم اکنون زیر نظر فرانک لمپارد در دربی کانتی توپ می‌زند. 

۲۲ گل طی ۳۳ بازی برای استون ویلا، عملکرد بسیار خوب آبراهام را نشان می‌دهد. او شانس بالایی برای کسب عنوان آقای گلی فصل ۱۹-۲۰۱۸ چمپیونشیپ دارد. البته آبراهام تجربه بازی کردن در لیگ برتر را هم دارد و فصل گذشته طی ۳۱ بازی برای سوانزی، ۵ بار موفق به گلزنی شد. قرارداد او با چلسی در سال ۲۰۲۲ به اتمام خواهد رسید. 

میسون مانت که تا سال ۲۰۲۱ با چلسی قرارداد دارد، دیگر گزینه لایپزیش است؛ هر چند این جوان بیشتر با بازی کردن در پست هافبک هجومی احساس راحتی می‌کند. او ۲۷ بار در ترکیب دربی کانتی قرار گرفته و ۵ گل و ۳ پاس گل به ثبت رسانده است. این امکان هم وجود دارد که لایپزیش در آینده برای جذب هر دو بازیکن یاد شده از چلسی اقدام کند. البته لایپزیش در طولانی مدت روی جوانانی همچون تام کراوس (۱۷ ساله)، مدز بیداشتراپ (۱۸) و نوا هولم (۱۷) برای جانشینی ورنر حساب باز خواهد کرد. 

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *