Menu
پیکوفان عکس

روایت جالب دی بروین از جلسه اش با مورینیو: ژوزه گفت در صورت جدایی ماتا از چلسی، به جای انتخاب ششم، انتخاب پنجم من خواهی بود – طراحی سایت رسانه برتر

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری – کوین دی بروین ستاره بلژیکی منچسترسیتی، صحبت هایش با مورینیو که باعث تغییر مسیر حرفه ای اش شده است را بیان کرد. دی بروین در سال ۲۰۱۲ از خنک بلژیک به چلسی پیوست و تنها ۹ بازی زیر نظر ژوزه مورینیو، سرمربی وقت آبی های لندن به میدان رفت. چلسی تنها دو سال پس از امضای قرارداد با این ستاره بلژیکی او را با مبلغی در حدود ۱۸ میلیون پوند، راهی ولفسبورگ کرد. از آن زمان تا حالا، او خودش را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جهان، زیر نظر پپ گواردیولا، مطرح کرده است، اما شاید اگر گفت و گوی او با ژوزه مورینیو در زمان حضورش در چلسی نبود، موفقیت ها هیچ وقت به سراغ این ستاره بلژیکی نمی آمدند.

به گزارش Football.London، دی بروین، بیان کرد که در زمان حضورش درچلسی، مورینیو او را به دفترش فراخوانده و آمار های او را به دیگر بازیکنان مقایسه کرده است. او پس از این گفت و گوها با سرمربی وقت چلسی، در خواست جدایی از این باشگاه را داده است و شاید همین موضوع باعث قرار گیری او در مسیر درست و تبدیل شدنش به چیزی که اکنون هست، شده است. دی بروین بیان کرد:

ژوزه (مورینیو) در ماه دسامبر مرا به دفترش فراخواند و این احتمالا دومین لحظه بزرگی بود که باعث تغییر مسیر حرفه ایم شد. او تعدادی کاغذ روی میزش داشت، سپس گفت: “۱ پاس گل، ۰ گل، ۱۰ ریکاوری از مصدومیت”، تقریبا یک دقیقه طول کشید تا بفهمم در مورد چه موضوعی صحبت می کند. پس از آن، او آمار سایر بازیکنان تهاجمی تیم از جمله ویلیان، اسکار، ماتا و شورله را خواند و آمار آن ها چیزی مثل ۵ گل، ۱۰ پاس گل و … بود.

دی بروین در ادامه بیان کرد:

به نظر می رسید که ژوزه منتظر بود تا من چیزی بگویم و بلاخره من گفتم: “اما بازیکنانی که آمار آن ها خواندید ۱۵ یا ۲۰ بار بازی کرده اند و من فقط ۳ بازی انجام دادم. بنابراین این موضوع می تواند دلیل اختلافم با آن ها باشد، اینطور نیست؟” مقایسه آن ها با من برایم عجیب بود. ما صحبت هایی در مورد انتقال قرضی به تیم های دیگر داشتیم و ماتا نیز در آن زمان تقریبا به انتهای دوران خود در چلسی رسیده بود. سپس ژوزه گفت: “بسیار خب، اگر ماتا چلسی را ترک کند، تو به جای این که انتخاب ششم باشی، انتخاب پنجم من خواهی بود.” من با او صادق بودم و گفتم: ” من فکر می کنم که باشگاه علاقمند به ادامه همکاری با من نیست و مرا نمی خواهد. من می خواهم فوتبال بازی کنم، بنابراین ترجیح می دهم که جدا شوم.” 

ستاره ۲۷ ساله سیتیزن ها، در ادامه صحبت هایش عنوان کرد:

فکر می کنم ژوزه از من ناامید شده بود، اما اگر بخواهیم عادلانه با این موضوع برخورد کنیم، ژوزه در مورد این که من احتیاج دارم تا بیشتر بازی کنم، دچار سوء تفاهم شده بود. در نهایت و پس از مدتی، چلسی تصمیم گرفت تا مرا به فروش برساند و این اصلا موضوع بدی نبود. آن ها بیشتر از ۲ برابر مبلغی که برای من پرداخت کرده بودند را به دست آوردند و من نیز موقعیت بهتری در وولفسبورگ داشتم.

 

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *