Menu
پیکوفان عکس

ماتراتزی: اگر یوونتوس با رونالدو نتواند قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، یک شکست برای آنها خواهد بود – سئو سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری ماتراتزی می گوید اگر یوونتوس با حضور کریستیانو رونالدو نتواند قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، یک شکست برای آنها خواهد بود.

به گزارش یورو اسپورت، انتقال ۱۱۲ میلیون یورویی رونالدو به یوونتوس، بیشتر در راستای تلاش این تیم برای رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان بعد از ۲۳سال انتظار ارزیابی می شود. ماتراتزی در این باره اظهار داشت:

یوونتوس یک تیم لیگ قهرمانان اروپاست و آنها هر فصل وسواس فکری قهرمانی در این تورنومنت را دارند. وقتی بارها در لیگ ایتالیا قهرمان می شوید، می خواهید در گام بعدی هم موفق باشید و گام بعدی هم لیگ قهرمانان اروپاست. تابستان گذشته یووه با بازیکنی قرارداد امضا کرد که با هیچ بازیکنی در لیگ قهرمانان قابل مقایسه نیست. به نظرم این هدف اصلی آنهاست. سخت است که تیمی بخواهد این عنوان را از چنگ شان خارج کند چون یوونتوس کاملا برای قهرمانی در این تورنومنت آماده و تجهیز شده است. آنها بازیکنانی دارند که به خوبی سازماندهی شده اند و در کنار هم سال ها بازی کردند و به قهرمانی رسیده اند.

وی در ادامه افزود:

رونالدو باید به سهم خود در این راه تلاش کند. مشکل جایی پیش می آید که آنها به این هدف نرسند. اگر آنها به عنوان قهرمانی در اروپا نرسند یک شکست برای یوونتوس خواهد بود. طبیعی است وقتی بازیکنی را به خدمت می گیرید که در کنار مسی، بهترین بازیکنان جهان هستند، این توقع وجود دارد که قهرمان لیگ قهرمانان شوید. ولی تنها یک تیم قهرمان این جام می شود. به عنوان یک طرفدار اینتر، من نمی توانم از یووه حمایت کنم. اگر آنها قهرمان شوند، من به عنوان یک ایتالیایی یوونتوس را ستایش خواهم کرد. ولی هیچ وقت برایشان خوشحال نمی شوم.

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *