Menu
پیکوفان عکس

هیوستون راکتس ۱۲۷-۱۱۳ بوستون سلتیکس؛ نمایشی در قامت یک مدعی! – تیم طراحی سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری– از سری رقابت های بسکتبالnba، تیم های هیوستون راکتس و بوستون سلتیکس در ورزشگاه تویوتا سنتر شهر تگزاس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه۱۲۷-۱۱۳ به سود راکتس به پایان رسید.

هیوستون کوارتر نخست را بسیار بهتر آغاز کرد. جادوی جیمز هاردن که در کوارتر نخست، سبب شد تا هیسوتون از نیمه های کوارتر از حریف خود پیش بیفتد. نمایش دل نشین کایری اروینگ و موریس هم در این کوارتر بی فایده بود و هیوستون با بازیگردانی سوپر استار و ستاره خود، موفق شد کوارتر نخست را ۳۵-۲۴ به سود خود به پایان برساند. جیمز هاردن در این کوارتر ۵ شوت سه امتیازی موفق داشت و ۴ پاس منجر به گل هم به هم تیمی های خود داد.

در کوارتر دوم ورق به طور کلی برگشت! زمانی که بازیکنان ذخیره دو تیم در میدان بودند تیم هیوستون توانست اختلاف را بیشتر کند و به ۱۵ امتیاز افزایش دهد اما پس از به میدان آمدن بازیکنان اصلی دو تیم، دفاع جانانه بوستون در برابر بازیکنان هیوستون مخصوصا جیمز هاردن، سبب شد تا حمله هیوستون از کار بیفتد. در طرف مقابل درخشش اسمارت و موریس در کنار کایری اروینگ سبب شد تا بوستون به بازی برگردد و اختلاف امتیازی را به ۲ امتیاز کاهش دهد. در این کوارتر، کریس پال، مایک دی آنتونی و کلایت کپلا با تکنیکال فول داور جریمه شدند. همچنین جیمز هاردن موفق به کسب امتیاز نشد!

در کوارتر سوم دو تیم پایا پای پیش رفتند. بازی‌گردانی هاردن در کنار امتیاز آوری گوردون و کپلا از یک سو و در سوی مقابل درخشش آل هارفورد و جیسون تیتم سبب شد دو تیم با کمترین اختلاف امتیاز به دنبال هم حرکت کنند. نمایش درخشان و جانانه جیمز هاردن و کایری اروینگ در این کوارتر زیبایی خاصی به این کوارتر و بازی بخشیده بود. پس از به بازی آمدن بازیکنان ذخیره دو تیم، درخشش جرارد گرین و آستین ریورز سبب شد تا هیوستون با نتیجه ۳۵-۳۱ این کوارتر را هم به سود خود به پایان برساند. جیمز هاردن در این کوارتر ۳ اقدام موفق ۳ امتیازی داشت و توانست ۱۲ امتیاز به دست آورد. 

شروع کوارتر چهارم با نمایش درخشان نیمکت راکتس همراه بود. پرتاب های ۳ امتیازی موفق جرالد گرین و آستین ریورز در کنار بازی دفاعی خوب نه نه سبب شد تا اختلاف امتیازی به ۱۲ امتیاز برسد. از سوی مقابل پرتاب سه امتیازی زیبای جیمز هاردن سبب شد تا اختلاف ۱۵ امتیاز شود و هاردن نهمین پرتاب ۳ امتیازی خود را تبدیل به امتیاز کند. پس از این حرکات زیبای کایری اروینگ هم بی فایده بود و به سرت توسط هاردن جواب داده می شد. مارکوس موریس هم با گرفتن دومین تکنیکال فول از زمین مسابقه خارج شد تا کار بوستون سخت تر شود. در نهایت خطاهای پی در پی بازیکنان بوستون فرصت را به هاردن داد تا آمار شخصی امتیاز گیری خود را بهتر کند. این کوارتر با نتیجه ۳۵-۲۷ به سود راکتس به پایان رسید.

جیمز هاردن با کسب ۴۵ امتیاز، ۲ ریباند و ۶ پاس منجر به گل، مرد اول میدان بود. هاردن در این بازی ۹ اقدام موفق سه امتیازی داشت. کپلا با کسب ۲۴ امتیاز و اریک گوردون با کسب ۲۰ امتیاز، دیگر ستارگان راکتس در این دیدار بودند.

در زمین بوستون هم کایری اروینگ با کسب ۲۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۱۱ پاس منجر به گل، نمایش خوبی از خود ارائه کرد.

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *