Menu
پیکوفان عکس

کلوپ: برد لیورپول مقابل فولام برای ماندن در رقابت قهرمانی اهمیت زیادی داشت – تیم طراحی سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری– تیم های لیورپول و فولام در چارچوب لیگ برتر انگلستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۱ قرمزها خاتمه یافت.

به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ پس از این مسابقه گفت:

فولام شایسته گلزنی بود ولی ما نیز شایسته کسب سه امتیاز بودیم. در کل عصر فوق العاده ای بود. شکی در خصوص بازیکنانم ندارم. بازی های سنگینی داشته ایم. ما همیشه می خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم ولی گاهی اوقات این پیش نمی آید. فولام واقعا تیم خوبی است و فوتبال بازی می کند. در واقع چیزی که راجع به آنها دوست دارم این است که خونسرد بازی می کنند و بازی روبروی آنها واقعا مشکل است.

وی ادامه داد:

برای ۵ الی ۱۰ دقیقه پیش از گل فولام، اشتباهات کوچک زیادی مرتکب شدیم. بازی را کاملا در اختیار داشتیم و سپس توپ را به فولام دادیم. در کل باید گفت هفته سنگینی را سپری کردیم. به نظر نمی رسد که منچسترسیتی امتیازات زیادی از دست دهد پس ما فقط باید پیروز شویم. برد امروز بسیار مهم بود. شما دیدید بازیکنان پس از برد چه واکنشی داشتند. اکنون امیدوارم بازیکنانم سلامت از بازی های ملی بازگردند. ما باید مطمئن می شدیم که در رقابت قهرمانی هستیم و اکنون نیز در این رقابت همچنان حضور داریم.

کلوپ در خصوص تعویض میلنر که روی یک اشتباه منجر به گل فولام نقش داشت و همچنین گل برتری تیمش را زد افزود:

تاثیر میلنر را دیدید نه؟ شاید بدون حضور او بازی ۱-۰ می ماند!

سرمربی لیورپول در پایان خاطرنشان کرد:

این دیدار متفاوت با مسابقات مقابل بایرن مونیخ و برنلی بود. در واقع ما اخیرا با سه تیم با ۳ سبک متفاوت بازی کرده ایم. مقابل فولام نیز پس از گلزنی کمی ریتم خود را از دست دادیم. حتیم ی توانستیم در همان نیمه اول یکی دو گل دیگر بزنیم ولی اجازه ضد حملات را به آنها دادیم.

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *