Menu
پیکوفان عکس

گلدن استیت وریرز ۱۰۱-۱۲۷ لس آنجلس لیکرز؛ پادشاه و دوستان کریسمس را به کام اوکلندی ها تلخ کردند – سئو سایت

گروه طراحی سایت رسانه برتر

طرفداری  – در یکی از مهم ترین دیدار های برگزار شده در بامداد امروز رقابت های NBA تیم های گلدن استیت وریرز و لس آنجلس لیکرز در اوکلند به مصاف هم رفتند که این لیکرز بود که در دیداری زیبا موفق شد میزبان قدرتمند خود را ۱۲۷-۱۰۱ شکست دهد.

گزارش بازی

از همان شروع مسابقه این لیکرز بود که تسلط بهتری بر جریان بازی داشت. انتقال عالی بازی از دفاع به حمله و برعکس باعث شد تا لس آنجلسی ها کوارتر خوبی را پشت سر بگذارند و با برتری ۳۲-۲۵ در تایم او به استقبال کوارتر دوم مسابقه بروند. در کوارتر دوم لیکرز شرایط خوب خود را حفظ کرد. عملکرد بسیار خوب جیمز در دفاع باعث شد تا گلدن نتواند اختلاف را جبران کند تا لیکرز کوارتر دوم را هم با برد ۳۳-۲۵ پشت سر بگذارد.

با آغاز نیمه دوم مسابقه اما گلدن به شرایط خود سامان داد. حملات سازماندهی شده و متنوع این تیم تا حدی از اختلاف دو تیم را کاهش داد. امتیازات کسب شده توسط دورانت نقش مهمی در این اتفاق داشت. میزبان ۳۲-۲۶ پیروز تایم سوم مسابقه شد. کوارتر حساس پایانی اما به طور کامل متعلق به لیکرز بود. بازی کم نقص این تیم و عملکرد عالی جیمز و کوزما زیر سبد گلدن استیت باعث شد به مرور بر اختلاف دو تیم افزوده شود و لیکرز موفق شد با برتری ۳۶-۱۹ در تایم پایانی در مجموع پیروز این دیدار بیرون از خانه شود.

این بیستیمن برد فصل لیکرز و دوازدهمین شکست گلدن استیت بود.

آمار بازی

تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
گلدن استیت وریرز ایگودالا ۲۳ دورانت ۷ دورانت ۷
لس آنجلس لیکرز  کوزما ۱۹ جیمز ۱۳ روندو ۱۰

 

سئو سایت راسانه برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *